Каталог
Усі категорії

Оренда новий склад з рампою Буча від 800 до 1600 кв. м.

У обране
180 ₴
4.92 $4.52 €
Розміщено: 23 квітня 2024, 19:43 Поділитися

Оренда новий склад з рампою Буча від 800 до 1600 кв. м.

180 ₴
4.92 $4.52 €
Показати номер телефону
Написати продавцеві
Опис
Оренда новий склад з рампою Буча від 800 до 1600 кв. м.
Пропонуємо Вам розглянути для розширення Вашого бізнесу оренду складських приміщень від 800 кв. м. в новому складському комплексі класу В+.
Складський комплекс класу «В+», поєднаний з адміністративно-побутовим корпусом, розташований у західній частині м. Буча, з виїздом на автошлях М07 Київ-Ковель («Варшавка»). Також, на відстані 14 км від території парку виїзд на автошлях Е40 та на відстані 10 км знаходиться виїзд на Велику Кільцеву дорогу (н.п. Микуличі), яку планують незабаром побудувати. Поруч знаходиться Епіцентр, ТЦ Ритейл Парк Буча.
Комплекс загальною площею 10000 м 2 представляє собою дворівневий корпус.
Офісна частина складає 1800 кв.м. Відсіки обладнані автоматичними підйомними воротами 3х4 м. Зручна рампа з навісом, розташована по всій довжині фасаду та індивідуальні ворота кожного відсіку забезпечують можливість завантаження/розвантаження кількох машин одночасно. Майданчик перед рампою дозволяє виконувати маневрові роботи та подачу довгомірного транспорту під завантаження.
Висота стель складського корпусу 1-й поверх - 7 метрів, Корисне навантаження на підлогу - 5т/м 2 . Підлога - монолітна з знепилюючим зміцнюючим покриттям. Крок колон 6*9 м. Частину приміщень можна обладнати стелажами висотного зберігання за замовленою комплектацією. В цоколь заїжджає бус.
Складський комплекс обладнаний найсучаснішими інженерними системами: системою протипожежної безпеки, системою відеоспостереження, На огородженій території розташовується також власна електрична підстанція та власна газова котельня.
На огородженій території передбачені місця для стоянки вантажних та легкових автомобілів, цілодобова власна охорона, відеоспостереження, датчики периметрального контролю.
Складські приміщення мають показники високої категорії по пожежонебезпечності.
Офісні приміщення пропонуються з якісним оздобленням.
Комплекс дозволяє розміщувати на зберігання товари та вантажі будь-якого виду, починаючи від продуктів харчування та закінчуючи промисловим обладнанням.
Ми готові до співпраці як з приватними особами, так і великими клієнтами. Для невеликих компаній ми також готові надати вигідні умови зберігання вантажів. Висока кваліфікація персоналу, цілодобова охорона та зручні під'їзні шляхи, все це дозволяє нам надавати складські послуги на найвищому рівні.
Зберігання Ваших товарів здійснюватиметься з дотриманням правил та норм законодавства, що регламентують цей вид діяльності.
На території буде розташоване вантажне відділення Нової Пошти.
Пропуються такі площі:
- 1 поверх від 800 до 1600 кв. м.;
- офісні приміщення від 40 до 1300 кв. м.;
Вартість оренди від 180 грн./кв.м. з ПДВ + ОПЕКС
Характеристики
Кто разместил
Собственник
Общая площадь, м²
1600
Тип строения
Склад
Розташування
Киевская область, Буча

Розміщено: 23 квітня 2024, 19:43
Поскаржитись

Коментарі

180 ₴
4.92 $4.52 €
Показати номер телефону
Написати продавцеві
Аргус Девелопмент на Ozimka з 22.09.2022
(0)
Поскаржитись

Оголошення з тієї ж категорії

Меню
Зареєструйтесь на нашому сайті

і отримайте 100 ₴ на свій бонусний рахунок!

Зареєструватись

Цей сайт використовує файли cookies для зручнішої роботи користувачів з ним. Продовжуючи подальше використання Сайту, Ви погоджуєтесь з цим. Докладніша інформація доступна в Політики використання cookie

Зрозуміло
Аукціон завершено
хвилин
секунд
Вибрано
Додати
Аукціон завершено
Приховати параметри
Усі параметри
Ви дійсно бажаєте видалити сторінку?